Cezetkom

Spojujeme lidi, plníme jejich očekávání a přání, pomáháme hledat a najít, pomáháme lépe žít.

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Projekty

Investice

Multikriteriální vyhledávání realit

Topování, tipy regionů, speciální a zvýhodněné nabídky

Partnerský program pro realitní kanceláře

Intuitivní a jednoduché prostředí pro retailovou inzerci

Nemovitosti bez realitky

Nabízíme dlouhodobou a perspektivní spolupráci

Pro zpracování portálu v systému Share Business

Máte zkušenost se stavbou realitního portálu?

Tak to je báječné, můžeme společně využít existujícího corového řešení a tak budeme moci postupovat při výstavbě portálu velmi svižně kupředu. Ušetříme společně spoustu času, energie a peněz.

No a pak záleží pouze na nás jak budeme schopni společně rychle tento základ položit a na něm vybudovat do budoucna jeden z největších realitních portálů u nás.

Vy tvoříte portál v trojvrstvé architektuře Backend – Frontend – Databáze, držíte technický support.

Když budete mít zájem jej provozovat společně s námi, rádi najdeme oboustranně výhodnou a vysoce zajímavou formu pro tuto perspektivní podnikatelskou spolupráci.

Jestliže se budete nadále chtít věnovat pouze technickému supportu a technickému zajištění fungování portálu, pak dohodneme pravidelný měsíční podíl (ve formě licence – tantiémy – provize) který Vám budeme jako našemu technickému partnerovi pravidelně vyplácet.

Je dokonce možné, že se Vám projekt a značka  zalíbí natolik, že budete mít zájem ji seriozně a dlouhodobě provozovat, s využitím námi zpracovaného projektu a kompletního know-how.

I na tom se můžeme domluvit, můžeme Vám kompletní provoz CZ realitního portálu přenechat a být v rovině partnera, kterému vyplácíte pravidelný měsíční podíl ve firmě tantiémy – provize z tržeb dosažených provozem portálu.

Vše záleží pouze na nás, našich schopnostech a naší oboustranně výhodné, podnikatelsky seriozní a perspektivní obchodní dohodě. My jsme připraveni. Využijte své šance.